בכל שנותי כצלמת, מה שלמדתי על צילום, ולמדתי בבלגיה, לונדון, בטכניון, ניו יורק… ההתפתחות הכי גדולה שלי, היא תמיד חוויית הטיולים בעולם.

במסעות צילום, במקומות נידחים, במקומות שאתה מנצח את עצמך, לעבור אתגרים, כמו למצוא את התמונה הכי טובה בכאוס מוחלט של שוק, למצוא את הלוקיישן הכי פסטורלי ולנוח לתוכו, ואז זה קורה, נחה לה המוזה, מתרחש קסם ואני פורצת מתוך עצמי, והצילום פורץ מתוך התודעה הגבוהה.

אני לא צלמת רגילה. תמיד הייתי טום בוי, כזו שתקפוץ בנג׳י כדי להגיע לפריים המושלם. וכך אני עושה גם בסטודיו שלי. מצלמת רגעים שמנציחים את החווייה הייחודית, הכי כייף למצוא את עצמך במקום שאת לא מכירה ולמצוא איך להתמודד עם התאורה, האור והצל.

לגעת בנשמה בפנים ולהגיע לרגע המושלם הזה, שהמחסום נפרץ והתמונות מצטלמות כמו מתוך רגע אלוהי. זו אני.

נעים להכיר, קוראים לי שרית צרפתי. הסטודיו הוא למעשה בית ופטיו, מוקף עצי פרי ופינות חמד. מקום מפגש בין אנשים, חוויה ומצלמה. אני מזמינה אתכם לחוויית צילום בסטודיו או בחוץ, בהתאם לאווירה ולחוויה שתבחרו. כשתעברו את שער הכניסה, כבר תבינו מה כל הקסם עליו אני מדברת.

בתחילת דרכו של הסטודיו, שילבתי בין צעצועי וינטג' שאספתי במשך השנים כתפאורה בצילומים, היום תוכלו להגיע אל הסטודיו, כדי לחוות חווית צילום מיוחדת במינה:

  • צילומי נשים וחברות: חוויית צילומים לך ולחברות / אחיות / אם ובת. החוויה היא יום של כיף וכוללת זמן איכות שלכן, איפור וסטיילינג, צילומים וכיבוד קל.
  • חוויה משלך: חוויה שהיא כולה שלך – איפור וצילום באווירה אינטימית ונעימה. לנשים בימי הולדת, אחרי משבר או אם סתם בא לך לפרגן לעצמך.
  • בוק בת מצווה: צילום של ילדת בת מצווה וחברות או משפחה, בסטודיו ובחוץ בטבע. הצילומים, בסגנון נקי וללא קיטש וקצפות, כוללים איפור, שיער, סטיילינג, צילומי סטילס וגם וידאו על פי בקשה.
  • צילומי משפחה: צילומי משפחה לילדים גדולים, מתבגרים ולפני גיוס ומשפחותיהן.
תפריט